REKRUTACJA: Wydarzenie gospodarcze Futurebuild 2023, Londyn – 07.03.2023 – 09.03.2023 r.

Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży budowlanej (w tym producentów, dystrybutorów, startupy) oraz z branż powiązanych lub świadczących usługi dla tej branży do udziału w wydarzeniu gospodarczym Future Build 2023, Londyn w roli odwiedzającego. Wydarzenie gospodarcze odbędzie się w dniach 7 – 9 marca 2023 roku.

–> Dokumenty konkursowe i zapisy <–

FUTURE BUILD to najważniejsze targi branży budowlanej w Wielkiej Brytanii będące inspiracją do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w zrównoważonym budownictwie. Jest to miejsce prezentacji najnowszych technologii a wystawcy reprezentują sektory, takie jak: budownictwo energooszczędne, digital, dostarczanie energii i efektywność energetyczna, wyposażenie wnętrz, oświetlenie, materiały budowlane, infrastruktura miejska, itp. Więcej informacji na temat targów znajduje się na stronie: https://www.futurebuild.co.uk.

Co oferujemy:
  • wstęp na Targi
  • przelot Gdańsk – Londyn – Gdańsk
  • zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem
  • ubezpieczenie na czas podróży zagranicznej
  • transport lotnisko-hotel-lotnisko w Londynie
  • możliwość nawiązania ciekawych kontaktów z firmami i organizacjami z całego sektora budowlanego
  • możliwość udziału w wydarzeniach naukowych oraz seminariach
Wkład własny:

Szacowany koszt udziału jednego Uczestnika w wydarzeniu wynosi 4500 PLN. Wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 85% kosztów wynosi 674 PLN netto + VAT od wkładu własnego i dofinansowania. Szacowany całkowity koszt udziału Uczestnika w wydarzeniu może ulec zmianie po ostatecznym rozliczeniu kosztów uczestnictwa w Wydarzeniu.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13.02.2023 r., do godz. 10:00

Szczegółowe informacje:
Małgorzata Popis
e-mail: malgorzata.p@swp.gda.pl
tel. +48 784 502 971