Hybrydowe rozmowy B2B dla branży IT podczas Mobile World Congress 2023, 27 lutego – 10 marca 2023 r., Barcelona

W dniach 27 lutego – 10 marca 2023 r. ośrodek sieci Enterprise Europe Network z Barcelony organizuje wirtualne i stacjonarne spotkania B2B z kilkudziesięcioma firmami, które poszukują konkretnych rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii. Spotkania odbędą się przy okazji wiodących targów IT – MWC w Barcelonie.

CZYM JEST MWC OPEN INNOVATION CHALLENGE?

MWC Open Innovation Challenge to hybrydowe wydarzenie, na potrzeby którego już ponad 40 firm z różnych krajów zidentyfikowało i sformułowało zapotrzebowanie na konkretne innowacyjne rozwiązania z takich dziedzin, jak VR/AR/XR, fotonika, inteligentne budownictwo, medtech, robotyka fintech i wiele innych. Spotkania organizowane się przy okazji MWC Barcelona 2023 – jednych z najważniejszych na świecie targów technologicznych.

DLA KOGO?

Spotkania adresowane są do firm oferujących przeróżne rozwiązania z zakresu zaawansowanych technologii. Na stronie wydarzenia znajdziecie listę podmiotów poszukujących dostawców wraz z opisami tzw. wyzwań.

Więcej informacji: pawel.gruszkowski@swp.gda.pl

JAK TO DZIAŁA?

 • W dniach 27 lutego – 1 marca spotkania będą miały wyłącznie formułę stacjonarną – na terenie targów MWC w Barcelonie. Uczestnicy z umówionymi stacjonarnymi spotkaniami otrzymają wejściówki na MWC.
 • W dniach 6-10 marca spotkania będą miały wyłącznie formułę online.
 • Udział we wszystkich częściach MWC Open Innovation Challenge 2023 jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

 • Rejestracji dokonujecie na głównej stronie wydarzenia, w prawym górnym rogu. Macie na to czas do 20 lutego 2023 r.
 • Podczas rejestracji należy:
  • wybrać dni spotkań oraz ich formułę (stacjonarne czy online),
  • wskazać przynajmniej jedno wyzwanie (challenge), dla którego możecie zaproponować rozwiązanie,
  • opisać firmę oraz proponowane rozwiązanie(a).
 • Organizatorzy przyjmują zgłoszenia wyłącznie od firm dysponujących konkretnymi rozwiązaniami dla przynajmniej jednego z firm wymienionych TU. Warunkiem aktywacji profilu uczestnika jest zamieszczenie zwięzłego, ale wyczerpującego opisu działalności oraz przynajmniej jednej pozycji w części ‘Marketplace’ zawierającej opis rozwiązania na wskazane wyzwanie.
 • Jedną firmę może reprezentować jedna osoba,
 • Firmy poszukujące rozwiązań, na podstawie informacji zawartych w profilach, dokonają wyboru partnerów do spotkań.

Link do szczegółowych warunków udziału w MWC Open Innovation Challenge 2023

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Termin rejestracji upływa 20 lutego 2023 r.

Za:

https://een.org.pl/component/content/article/83675:hybrydowa-gielda-kooperacyjna-podczas-mwc-2023-27-lutego-10-marca-2023-r-barcelona