Webinarium EEN: Narzędzia do współpracy on-line – 30 kwietnia 2020 r.

Scheduled Wydarzenia EEN

Pomorski ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” zaprasza przedsiębiorców, pracowników oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w darmowym webinarium na temat narzędzi do współpracy on-line.

Współczesna technologia oraz narzędzia pozwalają większość zadań wykonać równie efektywnie bądź nawet wydajniej zdalnie, spoza siedziby firmy. Niestety w związku z obecną sytuacją i panującą epidemią wiele firm zostało zmuszonych do improwizowania i wprowadzania narzędzi do współpracy on-line bez odpowiedniego przygotowania, czy też przeszkolenia pracowników. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, zapraszamy na webinarium „Narzędzie do współpracy on-line” które ma usystematyzować wiedzę oraz ułatwić wybór i zastosowanie najpopularniejszych rozwiązań do pracy zdalnej.

Webinarium: Narzędzia do współpracy on-line, to godzinne spotkanie poświęcone problematyce organizacji pracy zdalnej, zarządzania projektem oraz komunikacji.

W czasie spotkania zostaną poruszone takie tematy jak:

  • komunikacja wewnętrzna oraz zewnętrzna firmy
  • organizacja wideokonferencji, webinariów, szkoleń
  • wymiana i dzielenie plików on-line
  • zarządzanie i kontrola w firmie

Założeniem spotkania jest przekrojowa informacja na temat dostępnych metod i narzędzi współpracy on-line.

Webinarium poprowadzi Piotr Dębiński, pomorski przedsiębiorca od 3 lat prowadzący własny działalność w branży IT oraz marketingu. Specjalizuje się we współpracy i wsparciu w zakresie marketingu internetowego oraz obsługi informatycznej dla średnich i małych przedsiębiorstw. Prowadzi również szkolenia z zakresu obsługi programów komputerowych.

Start: 30.04.2020, 10:00
czas trwania około 60 minut

Darmowe, obowiązkowe zapisy:
https://app.evenea.pl/event/webinar-wspolpraca-online/