Webinar #PomorskiHoryzont – razem możemy więcej, 11 kwietnia 2024 r., on-line

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna przy Politechnice Gdańskiej serdecznie zaprasza na webinarium pt. „#PomorskiHoryzont – razem możemy więcej”, które odbędzie się on-line 11 kwietnia 2024 r. (czwartek) w godzinach 12:00-14:00, na platformie ClickMeeting.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo o działaniach HPK Polska Północna w ramach platformy współpracy #PomorskiHoryzont, która została zainicjowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

#PomorskiHoryzont powstał z myślą o wzmocnieniu synergii działań wspierających udział jednostek z woj. pomorskiego w Programach Ramowych Unii Europejskiej. Platformę współpracy #PomorskiHoryzont tworzą Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Stowarzyszenie Pomorskie w Unii Europejskiej – biuro w Brukseli (SPUE), Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna (HPK PP), Enterprise Europe Network (EEN), Agencja Rozwoju Pomorza S.A. oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.

Przekażemy Państwu informacje o możliwościach, które sieć oferuje swoim uczestnikom, a także wsparciu którego udziela instytucjom zainteresowanym udziałem w konkursach ogłaszanych w ramach programu ramowego UE Horyzont Europa.

W ramach współpracy powstały już m.in. filmy promujące pomorskich beneficjentów Programów Ramowych UE, stanowisko brokera innowacji  oraz program SPECTRUM. Zachęcamy do obejrzenia filmów:

Audiodeskrypcja filmów promocyjnych #PomorskiHoryzont:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLsBx2oNGdNBxnnqOzwC3tX0HBkTWAmx44

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Mamy nadzieję, że nasze działania będą dla Państwa inspiracją.

Materiały

PomorskiHoryzont-AGENDA-2024-04-11.pdf 0.22MB