Pomorski Broker Eksportowy: Misja handlowa na targi WETEX & Dubai Solar Show – DUBAJ, 5-7 października 2021 r.

Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży ochrony środowiska, produkcji energii elektrycznej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł, prezentujących rozwiązania smart dla miast; technologie odsalania wody, zarządzania zasobami wodnymi, rozwiązania dla racjonalnego wykorzystania wody, ochrony środowiska, gospodarki odpadami, zielonych budynków i technologie zmniejszające emisję dwutlenku węgla  oraz branż powiązanych lub świadczących usługi dla wskazanych branż  do udziału w targach  WETEX & Dubai Solar Show, które odbędą się w dniach 5-7 października 2021 r. w Dubaju. Targi te to jedna z największych i najważniejszych światowych wystaw poświęconych wodzie, środowisku i energii. Targi gromadzą co roku ponad 2500 wystawców, 38 000 odwiedzających z prawie 90 krajów w jednym miejscu i czasie. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie tym bardziej wyjątkowa, ponieważ odbędzie się na terenie Wystawy Światowej EXPO 2020.

Co oferujemy:

  • wstęp na Targi
  • przelot Gdańsk – Dubaj – Gdańsk
  • zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem oraz obiadokolacją
  • transport lotnisko-hotel-lotnisko w Dubaju
  • transport hotel-targi-hotel,
  • możliwość nawiązania ciekawych kontaktów z firmami i organizacjami z całego sektora energetycznego, włącznie z segmentami technologii inżynierskich,
  • matchmaking dla firm, które zarejestrują się na platformie udostępnionej przez organizatora targów,
  • ubezpieczenie na czas podróży.

Wkład własny:

Szacowany wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 85% kosztów wynosi 1 400 PLN netto + VAT zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy zapoznać się z Regulaminem zamieszczonym poniżej oraz:

Zgłoszenia (formularze zgłoszeniowe online) są przyjmowane do dnia 21.09.2021 r. do godz. 13:00.

Szczegółowe informacje:

Załączniki: