PARP: Rozpoczęcie realizacji projektu „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości”

21 września br. odbyło się pierwsze z sześciu szkoleń online typu Skill Share dla – wybranych w konkursie – 12 ambitnych startupów z Gruzji reprezentujących szeroko pojęty sektor IT/ICT. Spotkania są zaplanowane dwa razy w tygodniu przez najbliższe trzy tygodnie.

W ramach projektu pn. „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości”, który będzie realizowany w latach 2021-2023, zaplanowane zostały  działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości Gruzji, w szczególności innowacyjnych startupów z sektorów IT, FinTech i zielonych technologii. Partnerem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej jest Gruzińska Agencja ds. Technologii i Innowacyjności – GITA.


Projekt jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Za:

https://www.een.org.pl/component/content/article/74116:parp-rozpoczela-realizacje-projektu-wzrost-konkurencyjnosci-gruzinskich-regionow-i-rozwoj-przedsiebiorczosci-2