Green Mission to Japan 2024 – misja dla branży środowiskowej do Japonii. Rejestracja do 30 października

W dniach 27 lutego – 1 marca 2024 r. odbędzie się misja adresowana do MŚP i klastrów z branży ochrony środowiska, zainteresowanych rynkiem japońskim.

To druga edycja przedsięwzięcia organizowanego przez EU-Japan Centre for Industrial Cooperation (EUJCIC), członka Enterprise Europe Network. Program misji obejmie m. in. udział w spotkaniach b2b oraz we wspólnym stoisku na targach Decarbonisation Expo w Tokio.Uczestnictwo w „Green Mission to Japan” to okazja do poznania japońskiego rynku zielonych technologii oraz do nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi i technologicznymi, nie tylko z Japonii.Dla kogo?

Wydarzenie adresowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do klastrów działających w takich obszarach, jak:
  • zrównoważona produkcja energii (np. OZE, kogeneracja, izolacja itp.),wydajność i zrównoważony rozwój (np. recykling, ograniczenie produkcji odpadów),mobilność (pojazdy zero-emisyjne, napęd wodorowy, rowery elektryczne).

Jaki jest koszt udziału?Udział MŚP i klastrów w programie misji jest bezpłatny – organizatorzy pokrywają koszty związane z organizacją wydarzeń na miejscu, produkcją materiałów, tłumaczeniami itd., natomiast uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty własnego transportu i zakwaterowania. Uczestnicy mogą ubiegać się o zwrot kosztów związanych z udziałem w misji do wysokości 600 euro.Jak wziąć udział?Liczba uczestników misji jest ograniczona. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Ostateczna grupa uczestników zostanie wyłoniona przez organizatorów i ogłoszona w listopadzie 2023 r.Termin rejestracji mija 30 października 2023 r.Wszystkie szczegóły, w tym link do rejestracji, znaleźć można na stronie wydarzenia [ENG]Informacje na temat sektora ochrony środowiska oraz odnawialnych źródeł energii w Japonii dostępne są na stronach EUJCIC [ENG]:

Informacji udziela: Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Za:

https://www.een.org.pl/component/content/article/84913:green-mission-to-japan-2024-misja-dla-branzy-srodowiskowej-do-japonii-rejestracja-do-30-pazdziernika