Webinarium: „Program EIC Accelerator: skuteczne aplikowanie, finansowanie, ocena”, 14 września 2020 r.

Scheduled Wydarzenia EEN

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, startupem i masz innowacyjny pomysł na technologię, usługę czy produkt i chcesz działać globalnie, możesz skorzystać z dofinansowania przyznanego przez Komisję Europejską w ramach programu EIC Accelarator. Tylko do 7 października 2020 przedsiębiorcy z sektora MŚP mogą złożyć wniosek o finansowanie w ramach programu EIC Accelerator. Jak złożyć wniosek dowiesz się podczas  bezpłatnego webinarium, które odbędzie się 14 września 2020 roku.

Webinarium poprowadzą eksperci:

Grzegorz Ambroziewicz – Deputy Head of Unit, EASME oraz Agustin ESCARDINO-MALVA – Deputy Head of Uni, DG Research & Innovation.

 W programie:

 • jak skutecznie aplikować do programu EIC Accelerator;
 • jak działa finansowanie mieszane w programie EIC Accelerator;
 • praktyczne wskazówki: ocena wniosków i ocena przed jurorami;
 • sesja pytań i odpowiedzi.

Kiedy?

14 września br. godz. 11:30 – 14:00

Jak wziąć udział?

Webinar jest otwarty i nie wymaga rejestracji. Webinar odbędzie się w aplikacji Microsoft Teams. W dniu transmisji proszę kliknąć w poniższą grafikę, aby uruchomił się link, w którym obejrzysz materiał.

Grafika zapowiadające webinarum: 14 września godz. 11:30. Program EIC Accelerator

WAŻNE:

Webinarium będzie prowadzone w całości w języku angielskim.

Zalecamy by przed webinarium zapoznać się z informacjami dotyczącymi programu, które znajdziesz tutaj: baza informacji i dokumentów. Organizatorem wydarzenia jest PARP w ramach działań Enterprise Europe Network. Krajowy Punkt Kontaktowy programów badawczych Unii Europejskiej jest Partnerem wydarzenia. 

Serdecznie zapraszamy.

 1. Więcej o EIC Acceleratorze – strona EASME.
 2. Business Acceleration Services.
 3. Wskazówki dla wnioskujących.
 4. EIC website.
 5. EIC work programme.
 6. EIC FAQ.
 7. Guide for applicants: it helps you submit your proposal and follow next steps: reception & ex-ante verifications, the evaluation of proposals etc.
 8. EIC FUND: The News Alert.

Za: https://www.een.org.pl/component/content/article/63463:program-eic-accelerator-skuteczne-aplikowanie-finansowanie-ocena-webinarium-14-wrzesnia-br