PARP: Webinarium „Zagadnienia praktyczne dot. patentu europejskiego o jednolitym skutku”

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy na webinarium, w trakcie którego przedstawiony zostanie nowy sposób ochrony rozwiązań technicznych, na terenie niektórych krajów Unii Europejskiej. Spotkanie z ekspertem jest skierowane do osób zatrudnionych w małych i średnich przedsiębiorstwach i zaangażowanych w tematykę ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.

>> Zapisy i agenda <<

Webinarium jest realizowane, w ramach ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekt Enterprise Europe Network jest współfinansowany przez Komisję Europejską, ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz ze środków budżetu państwa, w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Zobacz, jak Enterprise Europe Network może pomóc Twojej firmie, w tym również w obszarze ochrony własności intelektualnej.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, należy się zarejestrować – przycisk „Zapisz się”. W dniu webinarium zostanie przesłany e-mail, z linkiem do strony z transmisją.

Skorzystaj też z innych bezpłatnych materiałów dotyczących tematu webinarium: