Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na 18. edycję Forum Przedsiębiorstw, 10 maja 2023 r., Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na  18. edycję Forum Przedsiębiorstw, coroczną konferencję dla pomorskich firm.

Celem wydarzenia jest przekazywanie przedsiębiorcom aktualnej wiedzy i informacji, które będą mogli wykorzystywać w codziennej działalności. Mamy nadzieję, że konferencja – zarówno w wydaniu online, jak i z udziałem publiczności – pomoże przedsiębiorcom w podejmowaniu wyzwań, da impuls do dalszego rozwoju.

Forum Przedsiębiorstw to wynik już 18 lat doświadczeń. Rosnące z roku na rok zainteresowanie udziałem firm w tym wydarzeniu motywuje do wychodzenia naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom uczestników i zachęca nas do podnoszenia jego poziomu merytorycznego, także w wymiarze praktycznym. 

Podczas sesji głównej wystąpią m.in. Krystyna Kurczab – Redlich (autorka biografii o Władimirze Putinie), Łukasz Mordasiewicz (Grupa FORTUM), Hanna Machińska (prawniczka i działaczka społeczna z niezwykle bogatym dorobkiem w zakresie wdrażania europejskich standardów prawnych do prawa polskiego, w tym w dziedzinie ochrony praw człowieka i prawa antydyskryminacyjnego), Karol Bielecki (piłkarz ręczny, reprezentant Polski) oraz prof. Jerzy Hausner (Open Eyes Economy).

Tradycyjnie, zapraszamy też do udziału w jednym z trzech bloków tematycznych. 

Konferencja poza treściami merytorycznymi stwarza też przestrzeń do wymiany doświadczeń podczas networkingu.

Kiedy?
10 maja 2023 (środa), godz. 9:00-16:00                              

Gdzie? 
Pomorski Park Naukowo – Technologiczny w Gdyni

Możliwość uczestnictwa –  w formie stacjonarnej lub online. Udział bezpłatny. Zwrotna kaucja w wys. 50 zł na wydarzenie stacjonarne. Obowiązuje rejestracja.
ZGŁOSZENIA: https://forumprzedsiebiorstw.pl/

Kontakt: forum@arp.gda.pl