Wirtualne rozmowy B2B dla sektorów tekstylnego i odzieżowego – Textile Connect 2020, 4-8 maja 2020 r.

from to
Moved Online Wpis na blogu Wydarzenia EEN

Ze względu na stan pandemii spowodowanej przez wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, a co za tym idzie ograniczenia związane z podróżowaniem i organizacją wydarzeń, zapraszamy przedsiębiorców z branż tekstylnej i odzieżowej do wzięcia udziału w wirtualnych spotkaniach B2B, organizowanych przez szwedzki ośrodek Enterprise Europe Network z Jönköping.

Oficjalna strona rozmów

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców i projektantów z branż tekstylnej, obuwniczej, biżuteryjnej, odzieżowej, tapicerskiej, wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.

Uczestnictwo jest darmowe, należy zarejestrować się do dn. 24 kwietnia 2020 r. pod adresem https://textile-connect-2020.b2match.io/signup

Lista zarejestrowanych uczestników

Wysyłanie i przyjmowanie zaproszeń do spotkań możliwe jest do dnia 3 maja 2020 r., wirtualne spotkania odbędą się na podstawie z góry ustalonego grafiku w dniach 4 – 8 maja 2020 r.

Wirtualne rozmowy B2B to prosty i szybki sposób na spotkanie z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Są to 30-minutowe wideorozmowy on-line poprzez platformę b2match, która służy również do umawiania spotkań i prezentowania swojej firmy.

Szczegółowych informacji udziela Paweł Gruszkowski:
e-mail: pawel.gruszkowski@swp.gda.pl lub tel. 600 420 421