Webinar „Wymiana handlowa między Polską a UK po 31 grudnia 2020 r.”, 5 listopada 2020 r.

W imieniu Ambasady Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Warszawie oraz UK Border and Protocol Delivery Group (BPDG) zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze na temat wymiany handlowej pomiędzy UE i Wielką Brytania po zakończeniu okresu przejściowego. Wydarzenie to odbędzie się online, 5 listopada 2020 r.

REREJSTRACJAhttps://www.eventbrite.com/e/webinarium-wymiana-handlowa-miedzy-polska-a-uk-po-31-grudnia-2020-tickets-125026935931

W ramach przygotowań do końca okresu przejściowego Ambasada Brytyjska zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych oraz zaangażowanych w eksport lub import towarów do Wielkiej Brytanii na spotkanie z przedstawicielami rządu brytyjskiego. Będzie to okazja do bezpośrednich rozmów z brytyjskimi ekspertami z HMRC (służby celne), DEFRA (rolnictwo i żywność), DFT (transport), BEIS (biznes) i innych kluczowych departamentów w kwestiach związanych z handlem ze Zjednoczonym Królestwem oraz do zapoznania się z najnowszymi przygotowaniami. Wydarzenie to będzie obejmowało, oprócz sesji plenarnej, specjalne sesje sektorowe.