Webinar: Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o finansowanie badań i innowacji w programie HORYZONT EUROPA, 9 listopada 2021 r.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej, Pomorski Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na szkolenie pt. “ Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o finansowanie badań i innowacji w programie HORYZONT EUROPA”, które odbędzie się on-line w dniu 9 listopada br. w godzinach 10:00 do 12:45.

Zapisy – https://www.arp.gda.pl/2144,horyzont-europa

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla przedsiębiorców w programie HORYZONT EUROPA.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla przedsiębiorstw w programie HORYZONT EUROPA oraz zaprezentowanie konkursu EIC Accelerator.

Dowiedzą się Państwo również jakie wsparcie innowacyjnym MŚP oferuje Pomorski Ośrodek Enterprise Europe Network  przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” w Gdańsku.

Dodatkowo, broker innowacji z Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przedstawi zakres praktycznego wsparcia w procesie pozyskiwania środków z funduszy unijnych zarządzanych centralnie w dziedzinie innowacji.

Szkolenie jest organizowane w ramach 14. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) na Pomorzu.