Webinar PARP: „Circular economy – jak wdrożyć cyrkularny model gospodarowania odpadami w przedsiębiorstwie”, 21 września 2021 r.

Wszystkich przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw zapraszamy na bezpłatne webinarium pt.: „Circular economy – jak wdrożyć cyrkularny model gospodarowania odpadami w przedsiębiorstwie”, które odbędzie się 21 września br.

Webinarium poprowadzi  dr  inż. Agnieszka Sznyk – prezes INNOWO, Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju, ekspert od spraw zrównoważonego rozwoju i rozwoju społeczno-ekonomicznego społeczeństwa. Autorka licznych raportów i artykułów m.in. „Innowacje 2015”, „Opracowanie metodyki i identyfikacja wskaźników gospodarki o obiegu zamkniętym dla gospodarki Polski w ujęciu regionalnym”, „Metodologia dopasowania cyrkularnych modeli biznesowych do priorytetowych sektorów wdrażania gospodarki o obiegu zamkniętym w Polsce”. Inicjatorka i koordynatorka platformy Polish Circular Hotspot.

W programie webinarium:

  1. Wprowadzenie do gospodarki obiegu zamkniętego.
  2. Omówienie strategii GOZ w przedsiębiorstwie.
  3. Omówienie modeli biznesowych GOZ.
  4. Hierarchia postepowania z odpadami.
  5. Koszty i korzyści wprowadzenia GOZ w MŚP.
  6. Programy i zachęty dla przedsiębiorstw.
  7. Interesujące przykłady z rynku.

Kiedy?

21 września br. godz. 11:30 – 13:00

Jak wziąć udział?

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji uaktywni się poniższy player, w którym obejrzysz materiał.

Dlaczego warto wziąć udział?

Gospodarka odpadami to temat, który dotyczy każdego przedsiębiorcy. Jak to zrobić w systemie obiegu zamkniętego, w którym surowce, komponenty i produkty są wykorzystywane wielokrotnie? Jak przedsiębiorcy mogą skorzystać na wprowadzeniu gospodarki obiegu zamkniętego? Odpowiedzi na te i inne pytania otrzymacie biorąc udział w webinarium.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Enterprise Europe Network.

Za:

https://www.een.org.pl/component/content/article/73256:webinarium-circular-economy-jak-wdrozyc-cyrkularny-model-gospodarowania-odpadami-w-przedsiebiorstwie-21-wrzesnia