Webinar: Niemcy jako rynek docelowy – rozwój polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, 14 grudnia 2021 r.

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Oddział Terenowy w Gdańsku w ramach programu Pomorski Broker Eksportowy wraz z pomorskim ośrodkiem sieci Enterprise Europe Network oraz Agencją Inwestycji i Handlu Republiki Federalnej Niemiec GTAI zapraszają na seminarium „Niemcy jako rynek docelowy – rozwój polsko-niemieckich stosunków gospodarczych”.

Spotkanie dedykowane jest firmom zainteresowanym eksportem do Niemiec, a zaproszony prelegent nakreśli obraz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych oraz zaprezentuje informacje o polskim eksporcie do Niemiec i najważniejsze pod względem importu towarów z Polski niemieckie regiony i przedsiębiorstwa.

Gdzie i kiedy:

Wydarzenie odbędzie się on-line w dniu 14 grudnia 2021 r., w godz. 10:00-11:15 na platformie Clickmeeting i będzie prowadzone w języku angielskim.

—> ZAPISY <—

Agenda:

10:00-10:15Powitanie uczestników,
Prelegent Paweł Gruszkowski, Enterprise Europe Network
10:15-11:00Prezentacja GTAI „Niemcy jako rynek docelowy – rozwój polsko-niemieckich stosunków gospodarczych”: rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, główne polskie towary eksportowe do Niemiec, najważniejsze regiony docelowe i klienci w Niemczech, konsekwencje wprowadzenia w Niemczech nowej ustawy o łańcuchach dostaw.  
Prelegent Christopher Fuß
11:00-11:15Sesja pytań i odpowiedzi

Prelegent:

Christopher Fuß jest korespondentem GTAI, Agencji Inwestycji i Handlu Republiki Federalnej Niemiec. Kieruje biurem w Warszawie. Relacjonuje ważne wydarzenia i trendy w polskiej gospodarce.

Osoba kontaktowa:
Donata Strycharczyk, promocja@swp.gda.pl