Webinar „Kompleksowy system wsparcia inwestycji B+R – przegląd możliwości w województwie pomorskim”, 15 grudnia 2020 r.

Myślicie o rozwoju swojej firmy bądź ulepszeniu produktów lub usług? Macie już doświadczenie w realizacji projektów badawczych lub dopiero stawiacie pierwsze nieśmiałe kroki w temacie innowacji? Nie ma to znaczenia! Innowacje to różnorodność, wiele dróg i możliwości do sfinansowania swojego pomysłu.

Koniec unijnej perspektywy finansowej, nie oznacza braku środków i wsparcia! Dlatego każdego początkującego lub zaawansowanego, małego lub dużego Innowatora już dziś zapraszamy na spotkanie tematyczne organizowane przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Tematem przewodnim spotkania jest prezentacja kompleksowego systemu wsparcia inwestycji B+R w województwie. Posłuchamy jakie możliwości przewidujemy dla podmiotów z obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza w ramach projektu Smart Progress bo najciekawsze wydarzenia projektowe są wciąż przed nami! Podpowiemy jak w ogóle zabrać się za realizacje projektów badawczych i jak pozyskać grant na konsultację i weryfikacje swojego pomysłu na innowacyjne przedsięwzięcie, aby jak najbardziej obniżyć jego ryzyko. Poznamy ofertę i możliwości sfinansowania inwestycji za pośrednictwem pożyczek na innowacje lub wejść kapitałowych. To wszystko może wydawać się skomplikowane, ale o tym czy rzeczywiście tak jest przekonamy się słuchając wypowiedzi firmy, która z takiego wsparcia już skorzystała i świetnie sobie radzi! Szczegółowa agenda spotkania dostępna w załączeniu.

Obecne warunki epidemiczne pozwalają nam na organizację spotkania tylko w wersji online! Ale przecież to możliwe właśnie dzięki nowoczesnym technologiom! Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli ponownie spotykać się osobiście i wymieniać cennymi doświadczeniami!

UWAGA! Spotkanie tematyczne jest bezpłatne, obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja.

Formularz rejestracyjny tutaj

Uwaga: Tylko zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania online.

Agenda spotkania tutaj

Za: https://pomorskie.eu/pomocdlafirm/kompleksowy-system-wsparcia-inwestycji-br-przeglad-mozliwosci-w-wojewodztwie-pomorskim-webinar-15-12-2020-r/