TARR: Wirtualny Hackathon Hack3F – rekrutacja trwa do 22 listopada 2020 r.

W imieniu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja zespołów do Hackathonu online Hack3F i swoją kreatywnością pomogą sektorowi Agri-Food i jego klientom:

Czekamy na startupy i minimum 2-osobowe zespoły pełne zapału, kreatywności i chęci do robienia dobrych rzeczy. Projekt The Future of farm to fork – nabiera rozpędu. Realizując go szukamy rozwiązań, które pomogą rolnikom i ich odbiorcom bezpiecznie dokonywać transakcji używając modelu krótkich łańcuchów dostaw.   Jeśli jesteście startupem lub min. 2-osobowym zespołem programistów, UX designerów czy po prostu innowatorów, to czekamy właśnie na Was!  

Co udostępniamy?

  • 24h pod okiem najlepszych ekspertów
  • 4 wyzwania do wyboru
  • okazję na wymianę doświadczeń, zebranie tony inspiracji i po prostu dobrą zabawę
  • szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród

Ważne terminy:
Rekrutacja trwa do 22 listopada 2020 r.
Hackathon odbędzie się 4-5 grudnia 2020 r.
Zgłoszenia przez formularz —> ZGŁOŚ SIĘ

Wyzwania:

  • Wyzwanie_1 – zapewnić konsumentom narzędzia do weryfikowania wysokiej jakości dostarczanych produktów w ramach KŁŻ – a może poszukiwane informacje zakodować w naklejce QR? Aplikacja lub platforma mogłaby dostarczać na bieżąco informacje z naklejki.
  • Wyzwanie_2 – umożliwić konsumentom zdobycie informacji na temat dostawców oferujących różne produkty – aplikacja do wymiany informacji i zamieszczania ogłoszeń? Czat i samouczek by wszyscy mogli z niej korzystać? Możliwości są nieograniczone!
  • Wyzwanie_3 – stworzyć rolnikom, producentom żywności nowy kanał dotarcia do nowym grup docelowych. – niech zainspirują Was popularne systemy food-delivery! Z podobnego rozwiązania mogliby skorzystać rolnicy, tylko jak? Pomyślcie 
  • Wyzwanie_4 – połączyć rolników z klientami i klientów z rolnikami udostępniając na bieżąco aktualizowaną oferty z prezentacją rzeczywistych produktów – intuicyjne wgrywanie zdjęć na platformę? Intuicyjne filtrowanie produktów pod kątem przeznaczenia, sezonu? Zaufajcie swojej intuicji i dajcie się ponieść wyobraźni.

Za: https://hack3f.pl/?p=297#hackathon