TARR: Wirtualna giełda kooperacyjna w ramach konferencji INNOFORM 2023, 12-14 kwietnia 2023 r.

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zapraszamy w dn. 12-14 kwietnia 2023 r. na Wirtualną Giełdę Kooperacyjną, która odbędzie się  w ramach INNOFORM, konferencji stacjonarnej pn. FORMA WTRYSKOWA I JEJ OTOCZENIE, zaplanowanej w terminie 12-13 kwietnia br. w Bydgoszczy w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

SPOTKANIA B2B – TYLKO ONLINE

Giełda Kooperacyjna organizowana jest już po raz siódmy przez ośrodek Enterprise Europe Network przy TARR. W tym roku odbędzie się w całości w formacie ON-LINE. Uczestnicy spotkań B2B będą mieli doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych na arenie międzynarodowej bez wychodzenia z biura.

BRANŻA NARZĘDZIOWO-PRZETWÓRCZA

Wirtualna Giełda Kooperacyjna będzie dedykowana przede wszystkim szeroko rozumianej branży narzędziowo-przetwórczej oraz sektorom powiązanym, tj.:

– Metale,

– Tworzywa Sztuczne,

– Recykling,

– Branża Maszynowa,

– Elektronika oraz Elektroenergetyka,

– Automatyzacja oraz Robotyzacja procesów produkcyjnych,

– Rozwiązania IT dla Sektora Przemysłowego,

– Systemy Magazynowe.

ORGANIZACJA SPOTKAŃ B2B

Każdy zainteresowany uczestnictwem w Wirtualnej Giełdzie Kooperacyjnej musi dokonać rejestracji na platformie internetowej: https://innoform2023.b2match.ioW wyniku rejestracji (podstawowe informacje nt. firmy oraz propozycja współpracy = Marketplace) dla każdego uczestnika zostanie utworzone konto z loginem (adres e-mail) i hasłem służące do aktualizacji danych, późniejszego wybierania partnerów do spotkań i realizacji rozmów online, zgodnie z utworzoną na koncie agendą.

WYBÓR PARTNERÓW DO SPOTKAŃ B2B

Opcja wyboru partnerów do spotkań poprzez ww. platformę zostanie uruchomiona 20 marca br. od godz. 12:00. Każdy zarejestrowany uczestnik, który wprowadzi kompletne dane(podstawowe informacje nt. firmy oraz propozycja współpracy = Marketplace), i którego konto zostanie zawalidowane przez organizatora, będzie mógł wysyłać i odbierać zaproszenia do wirtualnych spotkań poprzez samą platformę.

KONFERENCJA INNOFORM

W tym roku w dniach 12-13.04.2023 r. w ramach INNOFORM w gmachu Biblioteki Głównej UKW odbędzie się konferencja pn. FORMA WTRYSKOWA I JEJ OTOCZENIE. Jako co roku, organizator przedsięwzięcia, Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa, skupi wokół wydarzenia producentów, dystrybutorów form wtryskowych i narzędzi oraz usługodawców sektora i instytucje otoczenia biznesu z całego kraju. Serdecznie zapraszamy!

SZCZEGÓŁY DOT. GIEŁDY

Uczestnictwo w Wirtualnej Giełdzie Kooperacyjnej jest bezpłatne.

Więcej informacji:

Michał Gotowt
tel. 56 699 54 82, kom. 690 950 018
michal.gotowt@tarr.org.pl