Flaga Kanady

Seminarium „Rynek kanadyjski”

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza pomorskich przedsiębiorców i ich pracowników na kolejne seminarium z cyklu „Wstęp do eksportu” organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Seminarium „Rynek kanadyjski” odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2018 r. (wtorek), w godzinach 10.00-16.00 w Hotelu Scandic w Gdańsku (ul. Podwale Grodzkie 9).

Program seminarium

  1. Wprowadzenie do działalności eksportowej na rynku kanadyjskim.
  2. Polska jako partner biznesowy.
  3. Otwieranie firmy/oddziału w Kanadzie.
  4. Kanadyjski system podatkowy.
  5. Dobre i złe praktyki w prowadzeniu aktywności gospodarczej na rynku kanadyjskim.
  6. Prawne aspekty działalności na rynku kanadyjskim.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy realizowanego przez Agencja Rozwoju Pomorza, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, InvestGDA i Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość.

Prelegent

Norbert Cieślowski – od 4 lat związany z firmami eksportującymi swoje wyroby na rynki Afryki (Gabon, Kongo, Angola, Liberia, Ghana, Togo, Benin), Ameryki Północnej (USA, Kanada), Europy (Hiszpania, Holandia). Specjalizuje się w rozwiązaniach IT wspierających rozwój przedsiębiorstw. Absolwent (1992-1997) Politechniki Gdańskiej wydziału Zarządzana i Ekonomii. Od czerwca 2017 r. bierze czynny udział w procesie łączenia i rebrandingu jednego z liderów amerykańskiego rynku spożywczego.

Rejestracja na wydarzenie

Wstęp wolny. Wymagana jest rejestracja pod adresem: https://rynekkanadyjski.evenea.pl/

Informacji udziela

Magdalena Piskor, email – magdalena.piskor@swp.gda.pl, telefon – 530 932 262.