„Prawo do przedsiębiorczości” – spotkania informacyjne w Gdańsku i Chojnicach, 8 i 9 października 2018 r.

W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne z cyklu „Prawo do przedsiębiorczości”, które odbędą się 8 i 9 października 2018 roku w Gdańsku i Chojnicach.

W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

Spotkanie w Gdańsku odbędzie się w Hotelu Almond, ul. Toruńska 12, spotkanie w Chojnicach zaś w Hotelu Odejewscy, Nieżychowice 1.

W gdańskim spotkaniu udział weźmie Paweł Jaroszek – Członek Zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w spotkaniu w Chojnicach Arkadiusz Dewódzki – Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego, Enterprise Europe Network, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Zapisy na spotkania, program:
Gdańsk
Chojnice

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Strona główna projektu: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl
Serdecznie zapraszamy!