„Prawo do przedsiębiorczości” – spotkania informacyjne w Malborku, 18 października 2018 r.

W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne z cyklu „Prawo do przedsiębiorczości”, które odbędą się 18 października 2018 roku w Malborku.

W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

Spotkanie odbędzie się w sali bankietowej „PARAFKA”, ul. Moniuszki 3, Nowa Wies / Malbork 82-200

W wydarzeniu swój udział potwierdzili: Edyta Sławnikowska – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, Michał Polański – Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju i Przedsiębiorczości.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego, Enterprise Europe Network, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Zapisy na spotkania, program

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Strona główna projektu: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl
Serdecznie zapraszamy!