Polskie stoisko na DLD Digital Conference, 5-6 września 2018 r., Tel Awiw, Izrael

W imieniu Polskie Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy polskie startupy reprezentujące sektor ICT do skorzystania z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference w Tel Awiwie.

Nazwa wydarzenia: DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival)
Termin: 5-6 września 2018 r.
Strona wydarzenia: www.dldtelaviv.com
Lokalizacja: Tel Awiw, Izrael

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich startupów ICT wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

UWAGA!
Istnieje możliwość ubiegania się o bezpłatną wejściówkę na DLD Tel Aviv Digital Conference 2018 (jej koszt w zeszłym roku wynosił 2000 ILS netto). W tym celu należy napisać na adres magdalena_zwolinska@parp.gov.pl do 2 lipca 2018 r. 

PARP ani organizatorzy wydarzenia nie pokrywają innych kosztów związanych z udziałem. Wejściówki będą przyznawane na podstawie indywidualnych decyzji organizatorów wydarzenia, pod warunkiem członkostwa w polskiej delegacji.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas DLD Tel Aviv Digital Conference 2018, piszcie na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas DLD Tel Aviv 2018 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.