PARP: Wiedza biznesowa na wyciągnięcie ręki – nowe filmy Centrum Rozwoju MŚP

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, bycie na bieżąco z trendami i wiedzą jest równie istotne w rozwoju firmy, co środki finansowe.

Dlatego w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw przygotowujemy materiały szkoleniowe dla przedsiębiorców, pracowników firm oraz osób planujących założyć działalność gospodarczą. Nasze filmy i webinaria dostarczą Wam aktualnych, praktycznych i wiarygodnych informacji na tematy związane z szeroko pojętym prowadzeniem biznesu, a także zainspirują do działania.  

Oglądając je, będziecie na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach, poznacie korzyści płynące ze stosowania nowych technologii, a także dowiecie się też wielu istotnych rzeczy dotyczących zarządzania przedsiębiorstwem.    

A co najważniejsze – udostępniamy je za darmo!


Webinaria – praktyczna wiedza, którą wykorzystasz w firmie!

Są transmitowane w czasie rzeczywistym i dają możliwość bezpośredniego zadawania pytań online ekspertowi. Jeśli przegapiliście transmisję – nic straconego! Każde z nagrań udostępniamy jako filmy na kanale PARP na YouTubie. Możecie je obejrzeć w dowolnym momencie.

Zobacz webinaria zrealizowane w 2022 r.:

Zobacz więcej webinariów.


Filmy szkoleniowe, które inspirują do zmian i dostarczają wiedzy!

Mają postać rozmowy z ekspertem, a naszym celem jest przedstawienie tematu w możliwie jak najbardziej atrakcyjnej i zrozumiałej dla Was formie.  Zobacz filmy szkoleniowe udostępnione w 2022 r.:

Zobacz więcej filmów szkoleniowych.

Za:

https://www.parp.gov.pl/component/content/article/83408:wiedza-biznesowa-na-wyciagniecie-reki-nowe-filmy-szkoleniowe-centrum-rozwoju-msp