PARP: Promocja polskiego fintechu w 2021 r. – stoiska na konferencjach Money20/20 i Singapore Fintech Festival

Polskie firmy z branży fintech będą mogły skorzystać z polskich stoisk organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości podczas tegorocznych edycji Money20/20 Europe w Amsterdamie oraz Singapore Fintech Festival.

Money20/20 Europe

Money20/20 to jedna z wiodących na świecie serii wydarzeń branżowych kierowanych do szeroko pojętego sektora fintech. Jej europejska edycja odbywa się co roku w Amsterdamie. W 2019 r. 60% jej uczestników pochodziło z takich obszarów o rozwiniętych usługach finansowych, jak Wielka Brytania, Szwajcaria, Luksemburg, Irlandia, Francja, Niemcy czy Austria.

Zagadnienia poruszane w ramach bogatego programu konferencyjnego dotyczą takich obszarów, jak rozwiązania dla płatności i bankowości, a także cyberbezpieczeństwo i kryptowaluty.

W tym roku Money20/20 Europe odbędzie sie w dniach 21-23 września.

Singapore Fintech Festival

Singapore Fintech Festival to jedno z największych na świecie wydarzeń dedykowanych branży fintech i szeroko pojętej technologii w sektorze finansowym, w tym przede wszystkim takim zagadnieniom, jak blockchain, sztuczna inteligencja, płatności mobilne, big data, machine learning, czy cyberbezpieczeństwo operacji finansowych w sieci.

Ostatnia tradycyjna edycja wydarzenia, która odbyła się w 2019 r., przyciągnęła ponad 60 tysięcy odwiedzających ze 140 krajów, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą prawie 1000 wystawców z całego świata. Targi tradycyjnie goszczą przedstawicieli największych na świecie instytucji finansowych, banków, funduszy inwestycyjnych, instytucji publicznych, akceleratorów, inkubatorów i przede wszystkim startupów.

W 2020 r. targi odbywały się w formie hybrydowej, która zgromadziło na żywo i przed ekranami komputerów ponad 60 tysięcy uczestników ze 160 krajów. Wydarzenie odbywało się 24 godziny na dobę przez 5 dni. Oficjalna strona wydarzenia odnotowała w tym czasie prawie 3,5 miliona odsłon.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8-12 listopada.

Polskie stoiska

Celem organizacji stoisk jest promocja polskich firm, oferujących nowoczesne rozwiązania dla branży finansowej, wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na stoiskach. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w wydarzeniu.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskich stoiskach informacyjno-promocyjnych umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Szczegółowe zasady korzystania ze stoisk zostaną określone po ogłoszeniu przez organizatorów dokładnych obostrzeń w związku z pandemią COVID-19, jakie będą obowiązywały na terenie poszczególnych wydarzeń.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas:


Stoiska informacyjno-promocyjne podczas Money20/20 Europe w Amsterdamie oraz Singapore Fintech Festival zostaną zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.


Za: https://ict.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/314502,money_2020_sff_2021.html