PARP: Konferencja Norway Grants Innovation Day 2023 już 28 marca 2023 r. w Poznaniu w formule hybrydowej

28 marca w Poznaniu odbędzie się konferencja Norway Grants Innovation Day organizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Wydarzenie będzie poświęcone zielonej oraz niebieskiej gospodarce i przedsiębiorczości, a także wsparciu Funduszy Norweskich w Polsce. Norway Grants Innovation Day to najlepsze miejsce do rozmów o technologii przyjaznej środowisku, a także o zrównoważonym i odpowiedzialnym rozwoju w przedsiębiorstwach i ich bezpośrednim otoczeniu. Konferencja dedykowana jest firmom, startupom, ekspertom oraz instytucjom otoczenia biznesu, a także wszelkim osobom zainteresowanym wskazaną dziedziną i obszarem tematycznym.

28 marca o godz. 10 w Poznań Congress Center odbędzie się konferencja Norway Grants Innovation Day. Konferencja organizowana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje”, który realizuje poprzez wsparcie z Funduszy Norweskich (Norway Grants).

Konferencja odbędzie się zarówno stacjonarnie w Poznaniu, jak i online. Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje limit osób. Aby wziąć udział w konferencji stacjonarnie, niezbędna jest rejestracja.

Podczas konferencji przyjrzymy się temu, jaki wpływ mają przedsiębiorcy na swój biznes oraz na środowisko, w którym pracują. Poznamy nowe eko-innowacje i rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów i trendów na naszym rynku. Poruszymy także tematykę wsparcia i dofinansowania z Funduszy Norweskich, ich wpływu na polską gospodarkę oraz poznamy tajniki współpracy polsko-norweskiej. W sprawach najważniejszych głos zabiorą dedykowani praktycy i eksperci.

W konferencji wezmą udział m.in. Małgorzata Jarosińska-Jedynak, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Dariusz Budrowski, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Keynote Speech „Innowacje, ESG oraz zrównoważony rozwój – redefinicja i wzmacnianie sukcesu w epoce inteligencji” wygłosi Marcin Petrykowski, prezes zarządu w grupie kapitałowej Atende S.A.

Blok I konferencji będzie poświęcony współpracy międzynarodowej Polski i Norwegii. Izabela Wójtowicz, dyrektor w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach w PARP opowie o Funduszach Norweskich z PARP i o tym, jak wsparcie Norwegii wpływa na rozwój polskiego biznesu. Odbędzie się także panel dyskusyjny „Współpraca z Norwegami – savoire-vivre kluczem dobrych relacji biznesowych” z udziałem ekspertów.

Podczas Bloku II „Green Innovations – Power on!” odbędą się dwa panele dyskusyjne zatytułowane „Zazielenianie procesów w przedsiębiorstwach – korzyści dla przedsiębiorcy, korzyścią dla otoczenia. Samowystarczalność energetyczna” oraz „Ekoprodukty – innowacje przyjazne środowisku”.

Blok III „There is no Green without Blue” będzie zawierał panel dyskusyjny „Woda i jej otoczenie – jak w zgodzie z naturą prowadzić działalność gospodarczą?”. W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną również filmy o przedsiębiorcach, którzy uzyskali wsparcie z Funduszy Norweskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji! Zarejestruj się już dziś, aby zająć miejsce na wydarzeniu.

Więcej informacji o Norway Grants Innovation Day.

Za:

https://www.parp.gov.pl/component/content/article/83960:norway-grants-innovation-day-2023-juz-28-marca-w-poznaniu