Misja handlowa do Francji dla firm technologicznych, konferencja BIG 2019, 9-11 października 2019 r, Paryż

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy młode technologiczne firmy oferujące innowacyjne rozwiązania i produkty do udziału w misji handlowej do Francji, która odbędzie się w dniach 9-11 października 2019 r. w Paryżu.

Misja organizowana jest we współpracy z publicznym bankiem inwestycyjnym BPI France, największą instytucją we Francji świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wsparcia francuskich przedsiębiorców w nawiązywaniu współpracy międzynarodowej.

Celem misji jest wsparcie wyselekcjonowanych firm technologicznych z Polski w ekspansji na rynek francuski: pozyskanie nowych kontaktów, zapoznanie się z najnowszymi trendami, wymiana doświadczeń.

W programie misji przewidziany jest między innymi:

  • udział w BPI France Inno Generation 2019 (polskie stoisko),
  • udział w zaaranżowanych wcześniej indywidualnych spotkaniach z wybranymi firmami i instytucjami z Francji i innych krajów,
  • wizyta w Ambasadzie RP w Paryżu, połączona z częścią networkingową

10 października 2019 r. w Paryżu uczestnicy misji wezmą udział w piątej edycji BPI France Inno Generation (BIG 2019). Jest to jedno z największych w Europie wydarzeń dedykowanych innowacyjnym firmom poszukującym możliwości rozwoju, w którym co roku uczestniczą zarówno przedstawiciele sektora MŚP, jak i twórcy startupów, duże korporacje, naukowcy, organizacje pozarządowe, inwestorzy.

Hasłem przewodnim jest „Innowacja, transformacja i internacjonalizacja”, a główne obszary tematyczne to m. in.: sztuczna inteligencja, transformacja cyfrowa, internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo, przemysł 4.0, zrównoważony rozwój, deep-tech.

Inno Generation w liczbach:

  • 45.000 uczestników,
  • 55.000 m2 powierzchni,
  • 15.000 indywidualnych spotkań biznesowych,
  • 1.000 prelegentów,
  • 400 konferencji, wystąpień.

Więcej informacji na temat Inno Generation znajdą Państwo na stronie internetowej.

Uczestnictwo w w/w wydarzeniach, w tym korzystanie z powierzchni ekspozycyjnej na polskim stoisku podczas Inno Generation jest nieodpłatne.

Koszty związane z przelotem i zakwaterowaniem na miejscu uczestnicy misji pokrywają we własnym zakresie.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Dodatkowych informacji udziela: Pani Agnieszka Promianowska, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl