Konferencja on-line „XVI Forum Biznesowe Polska-Tajwan”, 19 listopada 2020 r.

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA) serdecznie zapraszamy na 16. edycję biznesowego forum Polska – Tajwan ONLINE (16th Taiwan-Poland Joint Business Council Meeting Online). Odbędzie się w dniu 19 listopada 2020 r. w godz. 09:00 – 11:00 w formie zdalnej na platformie „Cisco Webex”.

Bardzo dobra polityka gospodarcza Tajwanu sprawiła, iż ta niegdyś rolnicza wyspa w ciągu ostatniego pięćdziesięciolecia uplasowała się w drugiej dziesiątce potęg gospodarczych świata pod względem wolumenu obrotów handlowych.

Do wzięcia udział w wydarzeniu niezbędna jest rejestracja

REJESTRACJA

W tym roku reprezentowane podczas forum będą następujące sektory:

OCHRONA ZDROWIA / MEDYCYNA

W ostatnich miesiącach Tajwan stawiany jest także jako modelowy przykład walki z epidemią koronawirusa SARS-Cov-2 na świecie, zaprzęgając do walki m.in. big data, Internet i aplikacje mobilne. Ochrona zdrowia i walka z pandemią przy użyciu najnowszych technologii będzie jednym z głównych tematów naszego forum!

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Polska jest jednym z głównych producentów baterii do pojazdów i autobusów elektrycznych, a także podzespołów i części zamiennych do pojazdów w UE. Planuje także produkować własny samochód elektryczny „Izera”. Jesteśmy gotowi współpracować z tajwańskimi podmiotami w tym sektorze.

ZIELONE / ODNAWIALNE ENERGIE

Zielona energia jest jednym z filarów programu „pięć plus dwa” dla innowacyjnych gałęzi przemysłu na Tajwanie. Rozwój energetyki odnawialnej jest silnikiem napędzającym transformację sektora energetycznego i wzrost gospodarczy. To także dynamicznie rozwijając się sektor w Polsce! Najlepsze praktyki z obu krajów zostaną omówione!

Forum odbędzie się w języku angielskim.

Zapraszamy do dyskusji dot. ww sektorów oraz do udziału w rozmowach biznesowych z tajwańskimi podmiotami!

Za: https://kig.pl/forum-biznesowe-polska-tajwan-online/