EEN Pomorskie – witamy na naszej nowej stronie

Z przyjemnością zapraszamy na nową stronę EEN Pomorskie – pomorskiego ośrodka sieci Enterprise Europe Network z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Piekarniczej 12A.

Przy okazji przypominamy, że naszą misją jest pomoc mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom w skutecznym funkcjonowaniu na rynku europejskim. Pomagamy firmom na zasadach niekomercyjnych, przy wsparciu merytorycznym i finansowym Komisji Europejskiej oraz sieci 600 podobnych ośrodków na całym świecie.

Nasz gdański ośrodek sieci Enterprise Europe Network świadczy następujące usługi:

  • doradztwo i informacja (warunki prowadzenia działalności gospodarczej, źródła finansowania, prawo i polityka unijna; szkolenia)
  • pośrednictwo (organizacja spotkań networkingowych, misji gospodarczych, kojarzenie przedsiębiorców z jednostkami naukowymi i wiele innych),
  • poszukiwanie zagranicznych partnerów biznesowych,
  • wsparcie w korzystaniu z programów unijnych, w tym Horyzont 2020 i INSTRUMENT MŚP
  • ocena potencjału komercyjnego produktów i usług – weryfikacja i kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia modeli biznesowych: PRO-Model
  • ocena poziomu innowacyjności w firmie oraz doradztwo w zakresie działań usprawniających: IMP3rove
    ocena poziomu zarządzania innowacjami: Innovation Heath Check.

Jesteśmy częścią największej na świecie sieci wspierającej firmy w internacjonalizacji i jednym z 30 ośrodków tej sieci działających w Polsce, w ramach konsorcjum koordynowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Naszą wizytówką są usługi „szyte na miarę” – dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.