Chcesz wejść na rynek chiński? Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia EU SME Centre!

Zapraszamy firmy z sektora MŚP zainteresowane wejściem – po raz pierwszy – na rynek chiński, do skorzystania z usług EU Small and Medium Enterprise Centre. Głównym zadaniem ośrodka jest pomoc europejskim firmom w ocenie ich gotowości do wejścia na rynek chiński oraz doradztwo w zakresie szans i zagrożeń związanych z ustanowieniem i rozwojem obecności handlowej na tym rynku. Usługi EU SME Centre są bezpłatne.

Link do EU SME Centre – https://www.eusmecentre.org.cn/

EU SME Centre regularnie wydaje raporty branżowe opisujące lokalny rynek, procedury rejestracji nowych produktów, a nawet biznesowe strategie. W ramach swoich działań organizuje spotkania z ekspertami mające na celu omówienie aktualnych problemów jakie przedsiębiorstwa (także polskie) napotykają na chińskim rynku (warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby zainteresowanych uczestników). Wszystkie wydarzenia prowadzone są w j. angielskim i są otwarte dla firm z UE.

Za:

https://www.een.org.pl/component/content/article/82995:chcesz-wejsc-na-rynek-chinski-skorzystaj-z-bezplatnego-wsparcia-eu-sme-centre