Obrazek przedstawia mapę ośrodków Enterprise Europe Network na całym świecie, które łączy m.in. baza ofert.

Baza ofert współpracy – Twoje biznesowe okno na świat!

Sprawdź oferty międzynarodowej współpracy w bazie Partnership Opportunities Database (baza POD), prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. Sieć ułatwia pomorskim przedsiębiorcom ekspansję na rynki zagraniczne m. in. poprzez wsparcie w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów z partnerami zagranicznymi. Odkryj szeroką gamę możliwości w Europie i poza nią, aby pomóc Twojej firmie stać się bardziej konkurencyjną!

Dlaczego warto?

Baza POD (Partnership Opportunities Database) jest międzynarodową bazą ofert współpracy, prowadzoną przez Komisję Europejską za pośrednictwem sieci Enterprise Europe Network. Zawiera ona profile tysięcy firm z ponad 60 krajów, w których działają ośrodki EEN. Przedsiębiorcy poszukujący partnerów biznesowych mają możliwość nawiązania kontaktu m.in. z zagranicznymi producentami, dystrybutorami, przedstawicielami handlowymi i podwykonawcami. Baza zawiera również oferty technologiczne, a także umożliwia poszukiwanie partnera do współpracy w zakresie transferu technologii (np. sprzedaż/zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń, licencje), wiedzy (know-how) oraz R&D (np. prace badawcze oraz wdrożeniowe nad nowymi technologiami/produktami).

Jak działa baza?

Dzięki wyszukiwarce przedsiębiorca może odszukać oferty współpracy skierowane do firm z interesującego go sektora gospodarki. Zainteresowane firmy mają również możliwość utworzenia własnego profilu, który będzie dystrybuowany poprzez bazy danych ośrodków Enterprise Europe Network, izb i stowarzyszeń gospodarczych, publikacji, biuletynów, stron internetowych itp. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy do bazy POD do pomorskiego ośrodka EEN.

Jak pomagamy?

Eksperci z pomorskiego ośrodka Enterprise Europe Network pomagają przedsiębiorcom w opracowaniu rzetelnego i atrakcyjnego profilu firmy oraz są odpowiedzialni za rozpowszechnienie go w sieci. W przypadku znalezienia w bazie POD interesującej oferty, prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem. Jeśli zdecydują się Państwo na bezpłatne umieszczenie oferty w bazie POD, w przypadku pojawieniu się zainteresowania ze strony zagranicznego partnera przekażemy jego dane kontaktowe. Ponadto eksperci EEN oferują przedsiębiorcom wsparcie w nawiązaniu i rozwijaniu współpracy między zainteresowanymi stronami. Uzupełnieniem bazy POD jest oferta spotkań B2B, organizowanych przez ośrodki Enterprise Europe Network podczas największych imprez targowych na świecie.

Kontakt:

Wyszukiwarka ofert

Formularz zgłoszeniowy do bazy POD

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania bazy POD i przyjmowanie zgłoszeń: Paweł Gruszkowski, pawel.gruszkowski@swp.gda.pl, tel.: +48 884 895 822.